Doména www.dreveneplovoucipodlahy.cz včetně SEO micro site je na prodej nebo pronájem. Více informací na www.investicnidomenynaprodej.cz

Drevené plovoucí podlahy

Podlahy

Čím dál populárnějším typem podlahy je laminátová podlaha. Laminát je nejlevnější náhražkou dřeva, materiál moderní doby, který se snaží působit jako dřevěná podlaha. Jeho pozitivní vlastností je odolnost proti poškrábání i barevná a tvarová stálost. Laminát je praktický materiál, ale klasické dřevěné podlahy samozřejmě nenahradí.

Dlažba dnes už rozhodně není pouze součástí koupelen a chodeb. Dlaždice našly uplatnění v jakýchkoliv interiérech. Je to dáno pestrostí nabízených designů, ale i technických vlastností moderní dlažby.

Linoleum patří mezi podlahové krytiny používané již více než sto let. Tento typ podlahy bývá často zaměňován s podlahovými krytinami z PVC. Základní rozdíl je ale v tom, že linoleum je vyráběno na ryze přírodní bázi, zatímco základ PVC je syntetický.

I v dnešní době, kdy vládnou plovoucí podlahy, si svojí pozici udržují koberce. Přece jenom ale koberce vypadají elegantněji a působivěji, když nepokrývají celou místnost, ale jsou v menší velikosti položeny právě na dřevěné plovoucí či dřevěné masivní podlahy.