Doména www.dreveneplovoucipodlahy.cz včetně SEO micro site je na prodej nebo pronájem. Více informací na www.investicnidomenynaprodej.cz

Drevené plovoucí podlahy

Dřevěné plovoucí podlahy

Většina zájemců o novou podlahu dnes automaticky uvažuje o pokládce plovoucí dřevěné podlahy. Plovoucí dřevěná podlaha zajistí vašemu domu či bytu nejen přírodní půvab dřeva, ale rovněž i pohodlí. Dřevěné plovoucí podlahy navozují atmosféru tepla a pohody, jsou velice moderní a vhodné pro jakýkoliv typ interiérů.

Dřevěné plovoucí podlahy jsou hitem v bydlení poslední desetiletí. Rychlost a úspora práce a nákladů, které snadná pokládka plovoucí podlahy přináší, jsou jedny z hlavních předností, proč mívají plovoucí podlahy přednost před celoplošným lepením podlah. Plovoucí podlaha je ideální pro minimalizovaný přirozený pohyb dřeva, díky němuž se u dřevěné podlahy neobjevují žádné škvíry a mezery. Plovoucí dřevěné podlahy obsahují zvukově-izolační vrstvu, proto jsou tak oblíbené v bytových prostorách. Mezi další výhody plovoucí podlahy patří rychlost montáže, čistota při pokládce podlahy i příznivá cena.

Díky svým dobrým vlastnostem je dřevěná plovoucí podlaha vhodná i pro veřejné budovy, které představují mnohem větší nároky. Ideální podklad pro plovoucí dřevěné podlahy je podkladový beton, dostatečně vyschlý, aby nedošlo k poškození podlahové krytiny.

Plovoucí dřevěná podlaha se stala určitou normou mezi podlahami. Přes všechny výhody, kterými se chlubí celoplošně lepené podlahy, je stále mnoho zásadních předností, které staví plovoucí podlahy na první místo na trhu.

Dřevěné plovoucí podlahy jsou pro vás ideální, pokud preferujete klasické a kvalitní materiály. Populární jsou i pro svou snadnou údržbu a vysokou zdravotní nezávadnost.

Dřevěné plovoucí podlahy jsou oblíbené i pro své výborné tepelně technické vlastnosti a dlouhou životnost. Údržba dřevěných podlah je díky moderním povrchovým úpravám velice jednoduchá. Stačí setřít na sucho prachovkou či mopem, nebo jednoduše vysát vysavačem.

Pokládka dřevěné plovoucí podlahy není příliš složitá, přesto je ale doporučováno svěřit ji do rukou profesionálů. U plovoucí podlahy je velice důležité především důkladné vyrovnání podkladu, aby se předešlo houpavému efektu či dokonce poškozování zámkových spojů. Výsledný vzhled plovoucí dřevěné podlahy a kvalita pokládky výrazně závisí na řemeslné zručnosti, citu pro rozložení barevných odstínů v ploše i pečlivé realizaci detailů.

Plovoucí podlahy se vyrábí z různých typů dřevin, jako je javor, bříza, buk, dub, jasan, třešeň či ořech. Vámi zvolenou dřevinu si pak můžete vybrat i v různých dekorech. Moderní jsou i dřevěné plovoucí podlahy z exotických druhů dřevin.