Doména www.dreveneplovoucipodlahy.cz včetně SEO micro site je na prodej nebo pronájem. Více informací na www.investicnidomenynaprodej.cz

Drevené plovoucí podlahy

Dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy jsou oblíbené pro svou přirozenost, jsou velmi útulné, elegantní a přivádějí do domácnosti to pravé teplo domova. Podlaha je to první, čeho se dotkne naše noha po probuzení a oko při vstupu do místnosti. Dřevěné podlahy pro své přírodní motivy pohladí na duši a budou slušet jak historickému domu, tak i modernímu obydlí vytvořeného z betonu a skla. Dřevěné podlahy jsou oblíbené pro své výborné tepelně technické vlastnosti a dlouhou životnost. Údržba dřevěných podlah je díky moderním povrchovým úpravám velice snadná. Stačí setřít na sucho prachovkou či mopem, nebo jednoduše vysát vysavačem. Do vašeho domova si můžete pořídit dřevěné plovoucí podlahy nebo dřevěné masivní podlahy.

Dřevěné plovoucí podlahy zajistí vašemu domu či bytu nejen přírodní půvab dřeva, ale rovněž i pohodlí. Plovoucí podlaha je ideální pro minimalizovaný přirozený pohyb dřeva, díky němuž se u dřevěné podlahy neobjevují žádné škvíry a mezery. Plovoucí dřevěná podlaha, obsahuje zvukově-izolační vrstvu, proto je oblíbená v bytových prostorách. Mezi další výhody plovoucí podlahy patří rychlost montáže, čistota při pokládce podlahy i příznivá cena.

Díky svým dobrým vlastnostem je dřevěná plovoucí podlaha vhodná i pro veřejné budovy, které představují mnohem větší nároky.

Masivní dřevěné podlahy jsou nadčasovou záležitostí, která dodá krásu a eleganci klasickým i moderním interiérům. V současnosti jsou dřevěné masivní podlahy symbolem komfortního bydlení a zároveň jsou jednou z nejpraktičtějších podlah. Navozují atmosféru tepla, útulnosti a pohodlí. Mnoho lidí si masivní dřevěné podlahy přestavuje jen jako široká a dlouhá prkna. Dnes se ale vyrábí podlahy z masivu nejrůznější šířky, délky, z různých odrůd dřeva a s rozdílnou finální úpravou. Dřevěné masivní podlahy jsou nejčastěji vyráběny z dubu, ale dnes už se běžné setkáváme s podlahami z exotických druhů dřeva.

Pokud se nemůžete rozhodnout, zda do vašeho domova bude vhodnější dřevěná podlaha nebo podlaha z laminátu, zamyslete se, zda chcete raději každý den chodit po skutečném přírodním materiálu nebo jen po jeho náhražce. Dřevěné podlahy mají své kouzlo, svůj zaměnitelný půvab a eleganci. Již staletí tvoří dřevěné podlahy nezaměnitelnou součást příjemných, hřejivých domovů.