Doména www.dreveneplovoucipodlahy.cz včetně SEO micro site je na prodej nebo pronájem. Více informací na www.investicnidomenynaprodej.cz

Drevené plovoucí podlahy

Dřevěné parkety

Dřevěné parkety neboli dřevěné parketové vlysy se jako podlahovina osvědčily napříč staletími. Dřevěné podlahy z parket jsou elegantní, praktické, nabízí neomezené možnosti provedení a hodí se snad do všech typů interiérů.

Dřevo vždy bylo a také vždy bude obecně nejoblíbenějším typem podlahoviny. Dřevěné parkety si díky svým dobrým vlastnostem získávají čím dál více lidí. Dřevěné podlahy představují skvělé spojení praktičnosti a moderního stylu.

Dřevěné parkety se již nepřibíjejí hřebíky, ale lepí se speciálními lepidly. Dřevěná podlaha tak nemůže vrzat a skřípat, jak se stávalo u minulých technologií pokládky.

Dřevěné podlahy z parket lze lehce renovovat a tak prodloužit životnost a nový vzhled o desítky let. Kvalitní dřevěné parkety mívají povrchovou úpravu UV zářením tvrzeným lakem či olejem. Váš domov mohou zdobit klasické dřevěné parkety, mozaikové parkety, kazetové parkety a několikavrstvé parkety.

Dřevěné podlahy jsou oblíbené pro svou přirozenost, jsou velmi útulné, elegantní a přivádějí do domácnosti to pravé teplo domova. Podlaha je to první, čeho se dotkne naše noha po probuzení a oko při vstupu do místnosti. Dřevěné podlahy pro své přírodní motivy pohladí na duši a budou slušet jak historickému domu, tak i modernímu obydlí vytvořenému z betonu a skla. Dřevěné podlahy jsou oblíbené pro své výborné tepelně technické vlastnosti a dlouhou životnost. Údržba dřevěných podlah je díky moderním povrchovým úpravám velice snadná. Stačí setřít na sucho prachovkou či mopem, nebo jednoduše vysát vysavačem.